Меню

068 159 159 2

Пн-Чт,Сб 09:00-17:00

Чому таке популярне термо взуття?


Відповідь на це питання очевидна: термо взуття легке, зручне, дуже тепле, в ньому легко бігати, адже дитині, з її невеликою вагою, навіть 200-300 грам, що обважнюють його зимові черевики або чобітки, дуже відчутні. Саме тому все більше мам обирають своїм діткам це популярне взуття, зроблене за високотехнологічними стандартами, купуючи «паровозом» пару комфортних черевик і собі.

Теорія термо взуття

«Фішка» цього взуття, його секрет - в мембрані. Саме мембрана забезпечує унікальний ефект, адже, купуючи термо черевики, Ви отримуєте два особистих термоса на обидві ноги, які надійно утримують тепло і не випускають його назовні. Що таке мембрана? Це супертонка плівка, приєднана шляхом ламінування до тканини верху. Також в ролі мембрани може виступати просочення з особливим складом, яке наносять на верх взуття в процесі виробництва спеціальним, гарячим способом.

Чарівні властивості мембрани

Детская термо обувь Шалунишка

Структура мембрани така, що пори, які містяться в її основі завдяки своїм розмірам не пропускають воду, але можуть пропускати пар. Тобто зовні термочеревики непроникні для розтанувших калюж і сніжної сльоти, одночасно вони дозволяють зіпрілій нозі позбутися зайвої вологи, пропускаючи випаровування.

Коли нога пітніє, виникає різниця в тиску водяної пари усередині черевика і зовні його. Саме ця різниця і виштовхує пар з черевика.

Дитяче термо взуття ... не гріє?

Деякі мами, всупереч сотням захоплених відгуків про переваги термо взуття, відписуються на форумах про те, що нові черевички, куплені за великі гроші, абсолютно не гріють, і ніжки у дитинки після прогулянки такі ж крижані, як та бурулька, яку дитинка мало не з'їла. А потрібно сказати, що мембранне дитяче взуття в ціні дійсно не набагато відрізняється від дорослої, і ціна на нього досить висока, в основному через використовуваних високих технологій і матеріалів.

Пам'ятайте: сама по собі мембрана не гріє! Якщо Ви наділи термо черевики однорічній дитині, він абсолютно однозначно замерзне, тому що не буде рухатися. Не врятує навіть наявність утеплювача, тому що це взуття розраховане на активні прогулянки. Для таких малюків вибирайте класичне шкіряне дитяче взуття з натуральним утеплювачем.

Ідеальний варіант для активних дітей

Чарівні властивості мембрани, про які докладно розказано вище, давно застосовуються у виробництві одягу і взуття, спеціально розроблених для спортсменів і любителів активного відпочинку. Тому черевики і чобітки на мембранної основі - це відмінне рішення тільки для тих дітей, які на прогулянці активно бігають, не сидять на місці. 

І обов'язково врахуйте, що під термо взуття не можна одягати шкарпетки або колготки з натуральних матеріалів, які добре вбирають вологу. Навпаки, краще віддати перевагу виробам, що містить синтетичні волокна, завдяки яким волога буде проводитися крізь них і виводитись мембраною.