Меню

0800300188

с 10:00 до 18:00
0800300188

Про нас

З 2001 року ми забезпечуємо дітей обновками - комфортним і Детская обувь Шалунишкаякісним взуттям, яке робимо під торговою маркою «Шалунішка». Причому ми розпочали з того, що спершу взули власних дітей, а вже тільки потім - усіх, хто хотів носити наше взуття, тому що кожна пара - це ідеальне поєднання якості, комфорту і ціни. 

Оптовий старт 

Наш стартовий майданчик - оптова торгівля дитячим взуттям. Із самого початку ми були, так би мовити, магазином для магазинів, що забезпечує бутіки і салони дитячого взуття теплими чобітками і легкими босоніжками, модельними туфлями і зручними кросівками. Ми оновлюємо свої колекції кілька разів в сезон, і зростання кількості замовлень - краще підтвердження якості нашої роботи. 
На кожних десять оптових запитів на електронні ящики наших менеджерів доводилося одне питання про роздрібну торгівлю. Покупці хотіли купувати дитяче взуття «Шалунішка» безпосередньо з рук виробника - а хто не хоче заощадити і купувати без посередників? Саме тоді почала рости наша мережа фірмових магазинів «Шалунішка». 

«Шалунішка» у власних магазинах 

…Сьогодні діти дізнаються здалека яскраву різноколірну вивіску з милою маленькою собачкою в краватці-метелику, заздалегідь радіють купівлі і намагаються скоріше закінчити тривалу процедуру примірки. А виходячи з дверей, переможно тримають в маленькій ручці сонячно-жовту повітряну кульку з нашим логотипом. Задоволена мама (рідше - папа) виносить пакети з покупками. З кожного пакету дивиться теж забавне цуценя. 
Сьогодні у нас - 10 роздрібних магазинів в трьох містах України - Одесі, Києві, Харкові, де можна купити дитяче взуття «Шалунішка» безпосередньо від виробника за відповідними цінами. Для дітей з інших українських міст мами і папи можуть замовити нові сандалі, мокасини або черевики в нашому роздрібному інтернет – магазині. 

Знаємо свою справу 

Вихід на ринок виробництва і реалізації дитячого взуття - серйозна справа, яку регулюють численні норми і вимоги, часом досить жорсткі. Тому одночасно і робити, і торгувати своїм продуктом можна лише у тому випадку, якщо Ви упевнені в його першокласній якості. Ми - упевнені. У цьому легко переконатися навіть тому, що компанія «Шалунішка» працює на ринку з далекого 2001 року, і з кожним роком наше підприємство стабільніше стоїть на ногах і упевнено освоює нові позиції цього ринку. 
Стильне і якісне дитяче взуття ТМ «Шалунішка» сьогодні найпопулярніша серед дітей і батьків України. Ми робимо дитяче взуття від 18 до 37 розміру; наші кросівки і чобітки будуть рости разом з Вашими дітьми. Діткам з рекомендаціями носіння особливого взуття ми пропонуємо моделі лінії «ШАЛУНІШКА-ОРТОПЕД», такі ж модні і зручні, як і повсякденні, але такі, що мають профілактичні і ортопедичні властивості, такі необхідні при певних діагнозах. 

Краще - дітям 

Ми використовуємо у виробництві самі передові технології, якісні і екологічні матеріали. На усіх етапах виробництва ведеться суворий контроль. Уся наша продукція сертифікована, що підтверджується відповідним сертифікатом. 
Ми уміємо робити відмінне взуття для дітей, легке, модне, якісне і красиве. Не вірите? Це легко перевірити: адже наші діти носять наше взуття. Який ще доказ буде переконливішим? 


Прикрість від низької якості, триває набагато довше, ніж радість від низької ціни.... Генрі Форд.