Меню

0800 300 188

с 10:00 до 18:00
0800 300 188

Історія бренду

Ви собі навіть не уявляєте, з чого розпочалася історія нашого Детская обувь Шалунишкачудового дитячого взуття, яке гордо носить ім'я «Шалунішка». Можливо, хтось буде дуже здивований прозаїчністю цієї історії, хтось здивується, в яку велику справу вилилася досить буденна ситуація, а хтось просто потисне плечима, мовляв, подумаєш. Проте саме так все і було. 
Жив – був тато. У нього була дивовижна сім'я і самий кращий, як повелося, малюк. Як і усі люблячі батьки, папа з мамою хотіли подарувати своєму малюкові весь світ. Крихітка ріс, і ось вже він намагається робити свої невмілі перші кроки. Разом з цілим світом йому обов'язково були потрібні новенькі черевички - першокласної якості, і щоб легкі і зручні, і не з синтетичних матеріалів, і щоб естетичне почуття не ображали. 
Ходив - ходив тато по магазинах і так нічого і не вибрав: вражаюче, але жодні черевики з численних колекцій дитячого взуття, що піддалися його ретельному дослідженню, не змогли поєднати в собі відразу усі потрібні якості. Тобто черевички були або легкі, або красиві, а багато хто взагалі був зроблений, що називається, лівою задньою ногою. Продавці пропонували і пропонували, гірка черевичок перед папою росла, але усе це було зовсім не те. 
Якісна шкіра втрачала у своїй суті із-за неякісного пошиття, модний дизайн і легкість були абсолютно даремними із-за виконання в кожзамі і так далі 
«Хочеш зробити добре - зроби сам». Папа зрозумів абсолютно буквально цю мудрість, і виявився абсолютно прав, оскільки, провівши огляд ринку дитячого взуття, переконався в тому, що якісного дитячого взуття, розробленого тут, в нашій країні, практично немає. Ситуацію треба було терміново виправляти, тому що наші - українські - діти обов'язково повинні взувати самі кращі кросівки, сандалі і чобітки, і зроблено це взуття має бути саме для них, з усією батьківською любов'ю і теплотою. 
Цілий штат класних фахівців - інженерів і технологів, лікарів-ортопедів і конструкторів, аналітиків і маркетологів, художників і дизайнерів - із завидним завзяттям зайнявся цією важливою справою. 
Нове взуття назвали «Шалунішка» - малюк не буде з властивим дітям нерозумним захватом пустувати в незатишному взутті. Крохи – шалунішки веселі і пустотливі тільки тоді, коли черевички на їх іграшкових ніжках невагомі і зручні. 
Про те, де реалізовувати взуття, питань не виникало - із самого початку орієнтувалися на Україну і сусідню Росію. Спочатку усе виробництво знаходилося на території Росії, зараз там виготовляється приблизно п'ята частина усього взуття «Шалунішка». Основний об'єм робиться в китайському Шанхаї, на фабриці, належній російській компанії "Малюк-м". 1700 чоловік і двох гектара землі - ці цифри доводять серйозні амбіції і очевидні перспективи україно-російського виробництва. 
До українських дітей взуття уперше потрапило в 2001 році. Відтоді чепурна маленька собачка в краватці-метелику, який сьогодні зустрічає покупців на вивісках магазинів і довірливо дивиться з фірмових упаковок, - один з самих впізнаних логотипів на ринку товарів для дітей. Власне, як і дитяче взуття «Шалунішка» і ортопедичне взуття «ШАЛУНІШКА-ОРТОПЕД» (лінія запущена в 2012 році) сьогодні - безперечний лідер на ринку. 
Наше взуття успішно об'єднує в собі усі шукані компоненти: якість, комфорт, легкість, відмінний дизайн і наслідування модних тенденцій. Кожен сезон ми кілька разів оновлюємо колекції босоніжок і мокасин, кросівок і чобіт, модельних туфель і сандаль. Багаторівневий каталог скоро стане ще ширший: на підході нові колекції «Перші кроки - Ортопед» для найменших (від 17 до 20 розміру), «Ортопед» на ніжки хлопців старший (від 31 до 37 розміру), ортопедичні домашні тапочки, виготовлені з текстилю, і сітчасті кросівки. 
Так що стежте за нашими новинками і залишайтеся з нами.