Меню

0800 300 188

с 10:00 до 18:00
0800 300 188

Наші магазини

Ми раді всім покупцям мережі магазинів дитячого взуття

Наші магазини дитячого взуття «Шалунішка»


Наші магазини в ОдесіАх, яка радість - шопінг! Його особливо цінують жінки і звичайно ж діти, і покупка нової пари взуття - це ціла справа. Раніше треба було довго гуляти по різних магазинах і на ринку, щоб знайти саме те, що потрібно, але не тепер, адже в великому місті Одесі функціонують роздрібні магазини дитячого взуття «Шалунішка», куди можна прийти в пошуках будь-якого дитячого взуття.
Для всіх діточок похід в «Шалунішку» - це справжнє свято, звичайно клоуни та аніматори в наших магазинах не кожен день розважають дітей, але ось відмінні емоції і приємне проведення часу в мережі наших магазинів «Шалунішка», ми гарантуємо. Наші роздрібні магазини, поки що, радують тільки батьків і дітей в Одесі, але це тільки початок, тому що в наші плани входить розширення мережі. Колись, в кінці дев'яностих у нас був тільки один магазин - контейнер на сьомому кілометрі, тепер же, для наших покупців відкрито більше десяти роздрібних магазинів, а також, єдиний онлайн магазин, де представлена все наше якісне взуття.

Мережа наших магазинів впізнавана, і це дуже приємно, адже сьогодні кожна дитина і майже всі батьки знають наш логотип, і часто відвідують магазини. Від нас швидко не йдуть, адже наші магазини - це маленька казка, в першу чергу ми пропонуємо найбільший в Україні вибір дитячого взуття. Кожен наш магазин, не залежно від розміру зберігає стилістику «Шалунiшки», особливий дизайн і декор можна побачити в кожному з магазинів нашої мережі. Обов'язковим компонентом кожного магазину - своя атмосфера, тут завжди казково, часто магазини оснащені різною технікою, в деяких безперервно грають пісні, в інших же дітки при примірці дивляться мультики - тільки найулюбленіші.

«Шалунішка»!

Одеса

Шалунішка. Преображенська 47м.Одеса, вул. Преображенська 47,  на розі Успенської, магазин «Шалунішка»м.Одеса, вул. Преображенська 47,  на розі Успенської, магазин «Шалунішка»
м.Одеса, вул. Пантелеймонівська 88а,  Торговий центр «Олександрівський»м.Одеса, вул. Пантелеймонівська 88а,  Торговий центр «Олександрівський»м.Одеса, вул. Пантелеймонівська 88а,  Торговий центр «Олександрівський»

Подробнее о магазинах в Одессе

Подивитись на карті


Одеса,сел. Котовського,вул. Давида Ойстраха 32,ТРЦ «City Center», тел. 048 705 35 55;

Одеса, вул. Пантелеймонівська 88, ТЦ «Олександрівський», тел. 098 023 33 31;

Одеса, вул. Преображенська 47, тел. 0482 32 51 55; 
 
Наші діти носять наше взуття - це найкраща гарантія якості!

Завантажити правила обміну і повернення взуття для роздрібного магазину
Завантажити правила догляду за дитячим взуттям «Шалунішка»

Чому ж взуття варто купувати саме у нас в «Шалунішцi», адже кожне місто, та й інтернет пропонує велику кількість схожих магазинів, а ми Вам скажемо. У «Шалунішцi» - дитяче взуття якісне, сертифіковане і зарекомендоване ортопедами, також, у нас найкращі ціни і величезний асортимент. Взуття в «Шалунішцi» - корисне, всi моделі поділяються між собою як ортопедичне і профілактичне взуття. У нас крім сезонного дитячого взуття, Ви можете підібрати взуття спортивне, домашнє, і унікальне. На сайті нашого магазину, все взуття розсортоване на категорії, в роздрібних магазинах же - все по поличках. Взуття зустрічає покупців рівною розкладкою по рядах, а феї - консультанти - з радістю підкажуть де поличка з шуканими товарами, а також, так як у нас працюють тільки кваліфіковані співробітники, вони з радістю підкажуть відповіді, на всі Ваші запитання.

У мережі роздрібних магазинів «Шалунішка» широко представлене взуття однойменної торгової марки, але також, для більшої різноманітності у нас Ви знайдете і інші бренди, серед них і дитяче взуття європейського зразка, моделі турецькі, а також є взуття українське, російське та з інших країн сусідів. Батьки вибирають «Шалунішку» для своєї дитини, адже тут можна придбати все взуття відразу, тобто якщо Ви приходите за демісезонними чобітами, домашнiми капцями, кросівками і чешками - Ви все це придбаєте в одному місці, та ще й приглянете пару пар на наступну покупку.

Дітки приходять до нас з посмішкою, з нею і йдуть, в наших магазинах настрій діток ніколи не зіпсується, і навіть якщо малюк вередує, поки турботлива мама приміряє чергову пару взуття, після цієї процедури дитина через мить вже весела і задоволена. Залишаючи наш магазин, задоволена дитина тримає повітряну кульку, з таким знайомим щеням - логотипом мережі магазинів «Шалунішка», тим часом як у мами в руках пакет, наповнений найякіснішим взуттям. Ми завжди раді нашим постійним покупцям, і з не меншою радістю ми знайомимося і з тими, хто приходить вперше, приходьте і Ви в магазин дитячого взуття «Шалунішка» за новенькою парою кращого взуття.