Меню

068 159 159 2

Пн-Чт,Сб 09:00-17:00

Повернення товару

Правила обміну та повернення взуття

Згідно ст. 18 «Закону про захист прав споживачів» вимоги покупців розглядаються при пред'явленні товарного і касового чека.

Покупцеві надається право протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки) обміняти куплене, доброякісне взуття, яке не підійшло йому за розміром, моделью, повнотою або забарвленням, на аналогічну або іншу за умовою, що взуття не було у вжитку і повернуто в непошкодженому і незабрудненому станi.

При виявленні в купленій парi взуття одного або декількох дефектів виробничого характеру покупець має право протягом встановлених гарантійних термінів обміняти її на пару взуття будь-якої моделі або одержати сплачену за неї грошову суму, якщо пара не підлягає гарантійному ремонту.

Гарантійні терміни на взуття обчислюються з дня покупки взуття, а на обмін - з дня її обміну.

Обмін недоброякісної пари взуття здійснюється за письмовою заявою покупця.

У разі обміну недоброякісної пари взуття на пару взуття іншої моделі з покупцем проводиться перерахунок, виходячи з грошової суми, зазначеної при покупці.

Не підлягає обміну або безоплатного ремонту взуття:


Повернення неякісного взуття


Повернення взуття, яке було в експлуатації протягом гарантійного терміну

Причиною повернення взуття, яке було в експлуатації, може бути тільки знос взуття з вини виробника (потрiскалась шкіра, вiдклеїлась підошва, і т.д.).

Тільки експертиза може визначити, з вини покупця або виробника стався знос взуття (експертиза проводиться протягом 20 днів як покупцем, так і магазином).

На змінні деталі (устілки, шнурки, набійки, фурнітуру та ін.) гарантія не поширюється.

Взуття з дрібними усуненими після виробничими недоліками (відклеювання декоративного ранта, розрив нитки на прошитiй підошві та ін.) не є підставою для повернення, обміну взуття.

При відсутності зламаною або пошкодженої деталі, взуття, що було в експлуатації, до повернення не приймається.

Повернення проводиться протягом 20 днів з моменту отримання замовлення.

Відсилання обміну здійснюється протягом 3-5 днів з моменту отримання повернення нами. Обмін і повернення здійснюється тільки при наявності оригінальної упаковки.